Zebraliśmy najczęstsze pytania jakie nam zadajecie. Dzięki temu szybciej dowiesz się tego, co potrzebujesz a my będziemy mieć więcej czasu na projektowanie zupełnie nowych harcerskich produktów!

Odzież i gadżety na zamówienie wyceniamy zawsze indywidualnie. Dzięki temu możesz być pewien, że dobierzemy odpowiednie produkty oraz technikę zdobienia do Twoich wymagań. Aby otrzymać bezpłatną wycenę napisz na nasz adres mailowy: [email protected]

Zależnie od wybranej techniki zdobienia:
– Flex, Sitodruk, Haft: projekt wektorowy, akceptowane formaty: AI, EPS, SVG, PDF,
– Haft, DTG, sublimacja: Projekt rastrowy w skali 1:1, 300dpi.

Oczywiście, żaden problem 😉 Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły.

Przygotowujemy specjalny dział, gdzie znajdziesz wszystkie rozmiary. Tymczasem tabelę z rozmiarami otrzymasz kontaktując się z nami, a dla produktów ze sklepu znajdziesz ją w opisie produktu.

Wszystko zależy od aktualnego obłożenia zamówieniami. Jeśli jest niewielkie, przesyłkę wyślemy nawet w 24h. W przypadku większej ilości zamówień termin ten wydłuża się o kilka – kilkanaście dni roboczych. Dokładną informację zawsze otrzymasz od naszej obsługi.

Przy pierwszym zamówieniu zawsze prosimy o przedpłatę lub przesyłkę za pobraniem. Jeśli jesteś naszym regularnym klientem możesz zapłacić również z odroczonym terminem płatności.

Najłatwiejszy i najszybszy sposób komunikacji to e-mail, w każdej sprawie napisz na [email protected].

Jak najbardziej, w każdej takiej sprawie musisz skontaktować się z naszą obsługą i omówić szczegóły personalizacji.

Tak, jeśli zamawiasz więcej niż 10 sztuk jednego produktu możesz negocjować z nami cenę.

Ze względu na charakter pracy nie zawsze jesteśmy obecni w biurze. Dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie się na odbiór osobisty.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].