Dziękujemy za zainteresowanie ofertą na zamówienie. Kierujemy ją głównie do jednostek harcerskich, bo sami jesteśmy harcerzami. Doskonale wiemy, jak ważny staje się dziś wizerunek – Twoja drużyna, hufiec czy impreza, którą organizujesz musi dobrze wyglądać. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom stając się centrum harcerskiego wizerunku. Zobacz poniżej, co możesz u nas zamówić.

Wykonujemy niewielkie zamówienia (nawet kilku sztuk), ale też duże zlecenia na imprezy masowe (1000+ sztuk).

Możesz przesłać nam swój projekt, albo skorzystać z naszych usług – specjalnie dla Ciebie przygotujemy modny i unikalny wzór. Nie chwaląc się, robimy naprawdę fajne harcerskie projekty 😉

Scouties.pl powstało z pasji – pasji tworzenia specjalnie dla harcerzy. Dzięki naszemu doświadczeniu masz pewność, że twoje zamówienie zrealizujemy szybko i sprawnie.

Zainteresowany? Zostaw e-mail, odpiszemy. Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

W naszej ofercie na zamówienie

Koszulki

Bluzy

Polary

Kubki

Plakietki

Przypinki

Smycze i breloki

Pierścienie na chustę

Ulotki, plakaty, wydruki

Jak przebiega zamówienie?

1. Wysyłasz do nas maila z liczbą sztuk, rodzajem produktów oraz – jeśli masz gotowy – wzorem nadruku.

2. Odpisujemy z wyceną i szczegółami, przy okazji odpowiadając na wszystkie pytania.

3. Gdy tylko zaakceptujesz warunki my zakasujemy rękawy i bierzemy się do pracy!

4. W ciągu kilku – kilkunastu dni (w zależności od naszych mocy przerobowych) otrzymujesz przesyłkę z Twoim zamówieniem. Proste, prawda? 😉

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Jesteś tu, bo pewnie chodzą Ci po głowie harcerskie gadżety? Świetnie, napisz nam czego i w jakiej ilości potrzebujesz a odpiszemy ze szczegółami jak najszybciej! Pssst! Załącz projekt jeśli już go przygotowałeś.
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.