Nic tak nie kojarzy się z harcerstwem, jak plakietka na mundurze. W Scouties wykonujemy plakietki na mundur w kilku popularnych technikach, dzięki czemu znajdziesz najbardziej odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Twojej jednostce proponujemy:

  • plakietki haftowane – bardzo wysoka trwałość i elegancki charakter, jednak drobne szczegóły mogą być ciężkie do odtworzenia,
  • plakietki wykonane sitodrukiem na filcu – dobre odwzorowanie szczegółów i kolorów, mniejsza trwałość niż w przypadku plakietek haftowanych,
  • plakietki sublimacyjne – plakietki wykonane na poliestrowym materiale z haftowaną ramką.

Polecamy szczególnie plakietki haftowane, które dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie wykonać bardzo szybko i także w niewielkich ilościach. Wykonujemy plakietki okrągłe, kwadratowe, trójkątne i w każdym kształcie jaki tylko wpadnie do głowy. Dodatkowo haft to bardzo elegancka technika zdobienia. Poniżej prezentujemy plakietki przez nas wykonane.

Zainteresowany? Zostaw e-mail, odpiszemy. Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Plakietki z naszej fabryczki

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Jesteś tu, bo pewnie chodzą Ci po głowie harcerskie gadżety? Świetnie, napisz nam czego i w jakiej ilości potrzebujesz a odpiszemy ze szczegółami jak najszybciej! Pssst! Załącz projekt jeśli już go przygotowałeś.
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.