Gdy robi się chłodniej sama koszulka już nie wystarcza. Dlatego też warto zaopatrzyć swoje środowisko w bluzy lub polary z własnym wzorem. Oprócz aspektu praktycznego to również możliwość zapewnienia Twojej drużynie, szczepowi czy hufcowi jednolitego, profesjonalnego wyglądu. Bluzy z własnym wzorem to świetny pomysł na polowe umundurowanie dla harcerzy na luźniejsze spotkania. Proponujemy wykonanie bluz lub polarów począwszy od projektu, poprzez pomoc przy wyborze odpowiednich modeli odzieży, aż do produkcji. Na tej stronie przedstawiamy podstawowe informacje, techniki zdobienia oraz proponowane modele bluz i polarów, na których można wykonać dowolne logo lub napis.

Bluzy zdobimy: haftem sitodrukiem DTG flex/flock

[rit_products title=”Bluzy do nadruku” products_type=”products_grid” filter_categories=”bluzy-na-zamowienie” posts_per_page=”999″ ignore_sticky_posts=”1″ show_filter=”0″]

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Jesteś tu, bo pewnie chodzą Ci po głowie harcerskie gadżety? Świetnie, napisz nam czego i w jakiej ilości potrzebujesz a odpiszemy ze szczegółami jak najszybciej! Pssst! Załącz projekt jeśli już go przygotowałeś.
Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.