Zapraszamy do udziału w niezwykłych warsztatach kreatywnych, na których stworzysz oryginalną koszulkę lub torbę według własnego pomysłu. Od teraz nie musisz zastanawiać się, jak to jest zrobione! Po prostu zrób to sam i ciesz się wyjątkowym własnoręcznie wykonanym gadżetem.

Zainteresowany? Zostaw e-mail, odpiszemy. Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Jak to działa?

Koszulki lub torby zdobimy za pomocą folii flex. Nadruk z folii FLEX to bardzo trwała, odporna na pranie, rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne metoda nadruku. Polega ona na wycięciu na ploterze tnącym odpowiedniego wzoru, a następnie na wprasowaniu go pod odpowiednim naciskiem i w odpowiedniej temperaturze w materiał. Metoda ta zapewnia doskonałe krycie i intensywność koloru.

Uczestnicy warsztatów mają do dyspozycji

kilkadziesiąt wyciętych kształtów (różne kolory i wielkości), wszystkie litery alfabetu i cyfry, loga drużyny, hufca itd.

profesjonalną opiekę i wsparcie doświadczonego prowadzącego Scouties.pl

indywidualnie wybrane koszulki lub torby (mamy kilkaset rodzajów!)

narzędzia do przygotowania projektów

Na czym polega zabawa?

Uczestnicy warsztatów dostają zestaw startowy: koszulkę/torbę, folię transferową, rozmaite kształty, cyfry i litery, arkusze folii flex do wycięcia dowolnych kształtów. Od tego zaczyna się zabawa! Podczas warsztatów uczestnicy tworzą swoje własne wzory (korzystając z wyciętych elementów lub wycinając ręcznie własne). Po pracy twórczej wykonany projekt zostaje wgrzany na koszulkę lub torbę.

O warsztatach

Nasze warsztaty to typowe rękodzieło, każdy wykonany egzemplarz jest niepowtarzalny. Samodzielnie stworzona torba czy koszulka ma niezwykła wartość dla swojego właściciela.

Czas trwania: 1,5 h

Nasze zapotrzebowanie:

  • możliwość podpięcia do gniazda (prasa transferowa),
  • zapewnienie miejsca siedzącego przy stoliku dla każdego uczestnika warsztatów + prowadzącego.

Koszt:

Warsztaty wyceniamy indywidualnie – napisz śmiało i dopytaj o szczegóły! Pamiętaj aby podać informację o ilości uczestników oraz miejscu odbywania się warsztatów.

Zadzwoń, dopytaj i umów się 🙂

Zapytaj o bezpłatną wycenę

[contact-form-7 404 "Not Found"]