Zapraszamy do udziału w niezwykłych warsztatach kreatywnych, na których stworzysz oryginalną koszulkę lub torbę według własnego pomysłu. Od teraz nie musisz zastanawiać się, jak to jest zrobione! Po prostu zrób to sam i ciesz się wyjątkowym własnoręcznie wykonanym gadżetem.

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  Jak to działa?

  Koszulki lub torby zdobimy za pomocą folii flex. Nadruk z folii FLEX to bardzo trwała, odporna na pranie, rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne metoda nadruku. Polega ona na wycięciu na ploterze tnącym odpowiedniego wzoru, a następnie na wprasowaniu go pod odpowiednim naciskiem i w odpowiedniej temperaturze w materiał. Metoda ta zapewnia doskonałe krycie i intensywność koloru.

  Uczestnicy warsztatów mają do dyspozycji

  kilkadziesiąt wyciętych kształtów (różne kolory i wielkości), wszystkie litery alfabetu i cyfry, loga drużyny, hufca itd.

  profesjonalną opiekę i wsparcie doświadczonego prowadzącego Scouties.pl

  indywidualnie wybrane koszulki lub torby (mamy kilkaset rodzajów!)

  narzędzia do przygotowania projektów

  Na czym polega zabawa?

  Uczestnicy warsztatów dostają zestaw startowy: koszulkę/torbę, folię transferową, rozmaite kształty, cyfry i litery, arkusze folii flex do wycięcia dowolnych kształtów. Od tego zaczyna się zabawa! Podczas warsztatów uczestnicy tworzą swoje własne wzory (korzystając z wyciętych elementów lub wycinając ręcznie własne). Po pracy twórczej wykonany projekt zostaje wgrzany na koszulkę lub torbę.

  O warsztatach

  Nasze warsztaty to typowe rękodzieło, każdy wykonany egzemplarz jest niepowtarzalny. Samodzielnie stworzona torba czy koszulka ma niezwykła wartość dla swojego właściciela.

  Czas trwania: 1,5 h

  Nasze zapotrzebowanie:

  • możliwość podpięcia do gniazda (prasa transferowa),
  • zapewnienie miejsca siedzącego przy stoliku dla każdego uczestnika warsztatów + prowadzącego.

  Koszt:

  Warsztaty wyceniamy indywidualnie – napisz śmiało i dopytaj o szczegóły! Pamiętaj aby podać informację o ilości uczestników oraz miejscu odbywania się warsztatów.

  Zadzwoń, dopytaj i umów się 🙂

  Zapytaj o bezpłatną wycenę

  Error: Contact form not found.